Gizlilik Politikası

Kişisel verilerinizin ele alınmasında kişisel haklarınızın korunması, İlknur Altıntaş Beauty Academy

için en büyük endişe kaynağıdır. Web sitemizin kullanımıyla toplanan veriler, veri işlemenin yapılmasından sorumlu şirketin yasalarına uygun olarak ele alınmaktadır.

1. Anonim kullanım verilerinin toplanması

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, web sunucularımız siteye erişilen IP adresi ve alan adını, ziyaretin tarihini ve saatini, ziyaret ettiğiniz web sitesini ve ziyaretle ilgili teknik bilgileri standart olarak kaydeder. Yöntem, http sürümü, http durum kodu, iletilen verilerin uzunluğu, kullanılan tarayıcı.

2. Kişisel verilerin toplanması ve işlenmesi

Kişisel veriler sadece kendi anlaşmanızı sağlamanız durumunda, örneğin kayıt koşulları, bir etkinlik, bir yarışma veya bir sözleşme yürütmek veya bir hizmet talebi sağlamak için toplanır.

3. Kişisel verilerin kullanımında ve aktarılmasında sınırlama

Kişisel verileriniz sadece bu verileri verdiğiniz amaç için kullanılacaktır. Ayrıca, üçüncü şahıslara hiçbir kişisel veri aktarılmayacaktır. Veriler, bağlayıcı yasal düzenlemelere uygun olarak sadece hükümet organlarına ve yetkililere gönderilecektir. Çalışanlarımız gizli tutmakla ve ayrıca kendilerine sunulan kişisel bilgileri korumakla yükümlüdürler.

4. Çekilme Hakkı

Verileriniz için şirket ve ürün bilgilerini almak için kullanacağınız başvurularınızdan birine onay verdiyseniz, bu izni istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

5. Bilgi Edinme Hakkı, Düzeltme Hakkı

Talep üzerine İlknur Altıntaş Beauty Academy, sizin hakkınızda kaydettiğimiz kişisel verilerin ve hangi kişisel verilerin yazılı olduğu konusunda sizi bilgilendirecektir. Doğru ve güncel verileri korumaya yönelik çabalarımıza rağmen, yanlış bilgiler kaydedildiyse, bu tür bilgileri yazılı talep üzerine düzeltilir.

6. Güvenlik

İlknur Altıntaş Beauty Academy, verilerinizi kazara veya önceden tasarlanmış manipülasyon, kayıp, imha veya yetkisiz kişilerin erişmesine karşı teknik ve organizasyonel güvenlik önlemleri ile korur. Veri şifreleme gibi güvenlik önlemlerimiz, teknolojik gelişmeye uygun olarak düzenli olarak geliştirilmektedir.