Teslimat Koşulları

Sipariş verdiğiniz ürünler  MNG Kargo ile adresinize teslim olacak şekilde gönderilmektedir. Teslimat süresi sipariş onayı mailinini takiben, gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra gönderimin yapıldığı anlaşmalı kargo şirketinin sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır ve on güne kadar sürebilir. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.


Aynı Gün Kargo:
Hafta içi saat 11:00 ve Cumartesi günü saat 10:00’a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Kampanya dönemlerinde oluşacak yoğunluklar sebebiyle İlknur Altıntaş Beauty Academy “Aynı Gün Kargo” hizmetini sunamayabilir. Siparişinizin kargolanma durumunu “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.


Ertesi Gün Kargo:
Hafta içi saat 11:00 sonrası verilen siparişleriniz ertesi gün kargolanmaktadır. Cumartesi günü saat 10:00’den sonra verdiğiniz siparişlerin kargo ve gönderime hazırlanma süreçleri takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilmektedir. Kampanya dönemlerinde oluşacak yoğunluklar sebebiyle İlknur Altıntaş Beauty Academy  “Ertesi Gün Kargo” hizmetini sunamayabilir. Siparişinizin kargolanma durumunu “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.