23 Yıllık Uluslararası Deneyim

Yıllar önce kullanmış olduğum bir cilt bakım ürününün cildimde alerji yapması sonucu kozmetik eğitimi alıp cildimi tanımaya karar verdim. 

2000 yılında Almanya’da kozmetikle tanıştım. Düsseldorf’da prestijli bir Kozmetik Yüksek Okulunu başarıyla bitirerek Güzellik Uzmanlığı eğitimi aldım. Yıllarca kozmetik alanında bir bilim kadınıyla birlikte çalıştım. 

Türkiye’ye döndükten sonra iş hayatıma Distribitör olarak devam ettim.

Distribitörlüğünü yaptığım kozmetik markasıyla yüzlerce güzellik merkezini ziyaret etme fırsatı buldum. Yaptığım ziyaretler sırasında güzellik uzmanlarının yeterli mesleki eğitime ve yeterli donanıma sahip olmadığını gözlemledim. Yıllarca güzellik uzmanlarına cilt bakımı ve cilt bakım uygulamaları hakkında eğitimler verdim.

Beauty Academy'nin Kuruluşu

Artık yetiştirdiğimiz güzellik uzmanlarının diplomalarının ve mesleki donanımlarının altına kendi imzamı atmak için İLKNUR ALTINTAŞ BEAUTY ACADEMY kurdum. 

‘Uluslararası standartlarda mesleki eğitim, ticari ahlak ve empati” ilkerini benimsemiş, yüksek donanımlı uzmanlar yetiştirmek için buradayım.

Misyonumuz

23 Yıllık deneyimimizi güzellik uzmanı olmak ve bu işi başarıyla yapmak isteyen kişilerle paylaşıyoruz.  Uzmanlarımızın her birini, sektöre yön veren, aranan, başarılı iş kadını olması için eğitiyoruz. 

Temel ilkemiz; ”Mesleki eğitim, ticari ahlak, empati” 

1500+ Güzellik uzmanı eğitimi

Yurt içi ve yurt dışında eğitim verdiğimiz uzmanlarımız

iş GARANTİSİ

Sektördeki bayilerimiz eğitimli uzmanlarımızı istihdam etmeyi bekliyor.

Uluslararası sertifika

MEB onaylı ve uluslararası geçerli.